Informacija ir straipsniai


Slidinėjimas Lenkijoje

Važiuoti į Lenkija labai apsimoka ir dėl pramogų, o ypač dėl slidinėjimo. Ypatingai tai apsimoka kauniečiams, kadangi trasos arčiau Druskininkų, nuvažiuoti užtrunka apie vieną valandą. Taip pat patogu važiuoti dėl kitos laiko juostos - išvažiavus po darbo 18:00, Lenkijos laiku ten būsite apie 18:00. Kitas geras argumentas - labai patrauklios kainos.
Populiariauriausias ir artimiausias slidinėjimo kurortas - Wosir-Szelment.

Wosir-Szelment naujas modernus žiemos sporto centras Lenkijoje, įsikūręs 15 km į šiaurę nuo Suvalkų. Patrauklumo šiai vietovei suteikia Jesionowej kalnas (252 m) bei šalia tyvuliuojantis Szelment Wielki ežeras. Kurorte įrengtos aštuonios 270 – 500 m ilgio trasos, yra snowparkas. Sniego dangos užtikrinimui įrengta dirbtinio sniego sistema. Viena iš šių trasų pritaikyta ir snieglentininkams. Trasos vakarais apšviečiamos. Žiemos metu, kai ežeras pasidengia ledu, veikia smagi čiuožykla. Patrauklumos suteikia ir tai, kad Lenkijos kurortas gali pasigirti ne tik trasomis pradetatiesiems, bet ir pažengusiems - turi 2 raudonas ir net 2 juodas trasas.

Kainos skaičiuojamos kartais, bet tarkim nusipirkus 20 kartų, jums tų kartų tikrai greičiausiai užteks, o jei ne - galėsite nusipirkti dar.

Vienas pasikelimas     (suaugusiam/vaikui)                 

Darbo diena
PLN 1,5,- / PLN 1.-

Savaitgalis
PLN 2,5,- / PLN 1.-


(0) Komentarai | (0) Trackbacks | Thursday, February 18, 2016
Kitas įrašas: Kiek iš tiesų apsiperka pas kaimynus Ankstesnis įrašas: Vaistinės Suvalkuose

Post a comment

Name:

Email:

Location:

URL:

Smileys

Remember my personal information

Notify me of follow-up comments?

Submit the word you see below: